Pobyt v Piešťanoch

Grand hotel v Piešťanoch

Na  posledný septembrový týždeň strávený v hoteli Grand v piešťanských kúpeľoch budú naši klienti z DSS pri Územnom spolku SČK Bratislava-mesto ešte dlho spomínať.
Miesto už tradičného pobytu  v škole prírody sa tento raz spolu so svojimi vychovávateľkami rozhodli pre niečo nové – rekreačno–rehabilitačný pobyt v kúpeľoch. 
Mimoriadne výhodná cenová ponuka , malá vzdialenosť od Bratislavy a hlavne diagnózy našich klientov  nás  priam nasmerovali do piešťanských kúpeľov, ktorých balneoterapia je známa nie len u nás, ale i v ďalekom arabskom svete.
Cesta do Piešťan nám ubehla ako voda. Po príchode vstupná prehliadka u lekára a už mal každý liečebný preukaz s množstvom rôznych procedúr, ktoré má absolvovať počas nasledujúceho týždňa; rôzne formy masáže, zrkadliská, oxygonoterapia a medzitým výborné raňajky, obedy, večere, prechádzky po kúpeľnom ostrove, ale  aj  známom sklenenom moste  či historickom srdci Piešťan. Po takto strávených dňoch sme sa tešili na večerný relax, nie však pri televízii, ale na kúpanie sa v termálnom bazéne pod šírim nebom. Príjemne unavení sme zaľahli do postele plní očakávania, čo nové zažijeme zase zajtra. Ani sme sa nenazdali a najbližšie zajtra bola opäť sobota a nás čakala cesta domov.
Slová, ako nechoďme ešte domov, volajte riaditeľke, aby sme tu mohli zostať, u niektorých aj slzičky, svedčili o tom, že pobyt sa nám vydaril.
Touto cestou by sme sa súčasne chceli poďakovať všetkým, ktorí nám po finančnej stránke tento pobyt umožnili a osobitne personálu hotela Grand v Piešťanoch, ktorí sa o nás starali. Ďakujeme a pozdravujeme aj prevádzkarku reštaurácie v hoteli Praha, kde sme sa stravovali a ktorá nám denne prízvukovala, že tu musíme jesť, chudnúť budeme doma.

24890