Zdravotné asistenčné služby 2

Územný spolok ponúka kompletné zdravotné asistenčné služby na rôznych športových a kultúrno-spoločenských podujatiach. Tieto služby sú poskytované dobrovoľnými záchranármi Slovenského Červeného kríža, ktorí majú bohaté skúsenosti so zabezpečovaním najrôznejších akcii. Naši pracovníci sú prvotriedne teoreticky aj prakticky vyškolení podľa najnovších odporúčaní a svoje vedomosti zdokonaľujú na pravidelných tréningoch.

Pri vykonávaní služieb používajú profesionálne vybavenie.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať kde Vám kvalifikovaný personál poradí s výberom počtu zdravotníkov podľa náročnosti podujatia, poprípade navrhne aj prítomnosť profesionálnych záchranárov či lekára. Taktiež si zvolíte doplnkové položky ako prítomnosť defibrilátoru či typ výjazdového vozidla a podľa toho Vám bude vystavená predbežná cenová kalkulácia.

Stacionárne vozidlo prvej pomoci

Vozidlo s originálnou špeciálnou prestavbou na typ Ambulancie RZP/RLP. Uspôsobené na poskytovanie kompletnej prednemocničnej zdravotnej starostlivosti. Prestavba obsahuje kompletné svetelné a zvukové výstražné zariadenia. Priestor ambulancie je uspôsobený na ošetrovanie, obsahuje špeciálne nosidlá pre transport zranených, kreslo pre ošetrovanie, osvetlenie pre ošetrovanie, hľadací svetlomet, bezpečnostné priestory pre uskladnenie zdravotníckeho materiálu, prístrojové a materiálne vybavenie na poskytovanie urgentnej zdravotnej starostlivosti, vrátane automatického externého defibrilátora, ochrané prostriedky a prostriedky na zabezpečenie miesta udalosti, výjazdovú brašňu. Vozidlo je poháňané vysokovýkonným benzínovým agregátom s obsahom 2.5l. Ako názov napovedá jedná sa o ambulanciu s pohonom 4×4 s prídavnou uzávierkou zadnej nápravy čo zabezpečuje priechodnosť za každých nepriaznivých poveternostných podmienok aj na menej kvalitných, alebo vysokohorských cestách.

 

Referencie:

HC Slovan

Národný beh Devín-Bratislava

Action Land

Čuňovo