Kampaň Krajina záchrancov

O kampani

Základy prvej pomoci sú také jednoduché, že sa ich dokážu naučiť aj deti. Ich spontánne reakcie a odvaha v situáciách, keď o živote rozhodujú sekundy, však mnohým dospelým chýba. Nájdite vôľu a odhodlanie, osvojte si základné vedomosti o postupoch prvej pomoci a buďte aj vy súčasťou Krajiny záchrancov!

Zmysel Krajiny záchrancov

Ľudí v Krajine záchrancov spája spoločný cieľ a myšlienka. Pripraviť každého obyvateľa Slovenska na možnosť, že raz sa ocitne v situácii, keď slovo pomoc bude znamenať záchranu života. 

Na vzniku Krajiny záchrancov sa podieľa každý bez ohľadu na vek či povolanie.
Neodkladajte nevyhnutnú prípravu a naučte sa pomôcť v životohrozujúcej situácii a nestraťte tých, na ktorých vám záleží najviac.

Ako sa stať občanom  Krajiny záchrancov

Myslieť si, že viem, nestačí. Prejdite na webovej stránke http://www.prvapomoc.sk/ 
e-learningovým kurzom  základov prvej pomoci, ktorý je tu pre každého a zadarmo. 
Overte si svoje vedomosti a zároveň sa naučte niečo nové!

Viete, ako hlboko stlačiť hrudník pri resuscitácii? Vyskúšali ste si už, čo znamená zatlačiť na bránicu tak, aby ste človeka zachránili od zadusenia? Teória nestačí, prax je nevyhnutná.

Preto po absolvovaní e-learningového kurzu získate certifikát, vďaka ktorému ste už len na krok od členstva v Krajine záchrancov. Tým posledným je prihláška na praktický kurz za zvýhodnenú cenu na našom územnom spolku SČK. Teóriu máte za sebou, praktický nácvik vám dodá sebaistotu a zručnosť!