Donášky a výdaj obedového menu so zdravým darčekom od spoločnosti HORTI-Chuť zdravia s.r.o.

Posilňovať svoj imunitný systém či zdravo sa stravovať je o to viac dôležité aj v čase pandémie. Medzi jednu z možností patrí konzumácia dostatočného množstva ovocia a zeleniny každý deň. Počas donášok aj výdaja obedov sme obdarovali seniorov a invalidných dôchodcov jablkami, ktoré nám darovala spoločnosť HORTI-Chuť zdravia s.r.o. (Košice), ktorej sa aj touto cestou chceme poďakovať.

#spolupomozeme #sckkosicemesto #slovenskycervenykriz

O možnostiach stravovania v čase pandémie formou donášky pre seniorov a invalidných dôchodcov (nad 70%) a výdaja obedového menu aj pre verejnosť informujeme formou propagačných letákovNaši zamestnanci aj dobrovoľníci SČK ÚzS Košice-mesto v spolupráci s MČ Košice-Sever sa aj naďalej aktívne podieľajú na službe donášky obedov pre dôchodcov. Za ich prácu im ĎAKUJEME.

Aktuálne denné menu a informácie k výdaju/donáške obedov: http://kosice.redcross.sk/aktualne_denne_menu

#spolupomozeme #dobrovolnictvo #sckkosicemesto #slovenskycervenykriz

Dostatočný prísun vitamínov aj v podobe ovocia v čase pandémie je dôležitý. Počas donášok a výdaja obedov sme obdarovali seniorov a invalidných dôchodcov jablkami, ktoré nám darovala spoločnosť HORTI-Chuť zdravia s.r.o. (pre viac info kliknite sem).

Ďalšie články