POZVÁNKA

Milí seniori,

chcete si spríjemniť leto? Pozývame Vás na rôzne zážitkové aktivity, počas ktorých si užijete kopec zábavy, spoznáte nových ľudí a získate nielen nové zážitky, ale aj krásne spomienky a možno nové priateľstvá.

 

Neváhajte a pridajte sa medzi nás na jednu z našich aktivít, alebo pokojne aj na všetky tri. Aktivity budú prebiehať u nás v priestoroch Slovenského Červeného kríža – Košice – mesto a účasť vrátane materiálu je bezplatná. Stačí sa iba prihlásiť a prísť🙂:

 

  • 15. júna (štvrtok – 10:00 až 11:30 hod.) – si príďte s nami precvičiť svoje pamäťové schopnosti a zlepšiť kognitívne funkcie mozgu vďaka skupinovému tréningu pamäte,
  • 12. júla a 23. augusta (10:00 až 12:00 hod.) – pokiaľ ste kreatívni, radi maľujte, tvoríte, či iba relaxujete, absolvujte spolu s nami zážitkové arte-terapie a vydajte sa spolu s nami maľovanou cestou.

Buďte bez obáv, v žiadnej aktivite nejde o Váš výtvarný či logický um, ale o možnosť navzájom sa stretnúť, dozvedieť sa niečo nové o sebe a hlavne zrelaxovať a zabaviť sa v príjemnom prostredí. Počet miest je limitovaný a na každú akciu je potrebné sa vopred  prihlásiť. Urobiť tak môžete priamo u nás v kancelárii špecializovaného sociálneho poradenstva na 1. poschodí, telefonicky – 0903 782 836, alebo e-mailom: poradna.ke@redcross.sk

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte a pýtajte sa 🙂

Tešíme sa na Vás. 

Ďalšie články