OZNAM PRE DARCOV KRVI Z OKRESU KOŠICE – OKOLIE

Milí darcovia krvi,

ak ste splnili kritériá na udelenie vyznamenania pre bezplatných darov krvi a máte nárok na niektorú z plakiet prof. Janského oznamujeme vám, že územný spolok Slovenského Červeného kríža v okrese Košice-okolie oceňuje darcov krvi iba RAZ ROČNE  – a to pri príležitosti SVETOVÉHO DŇA DARCOV KRVI, ktorý si každoročne pripomíname 14. júna.

Ak si chcete plaketu prevziať osobne mimo slávnostného oceňovania, môžete tak urobiť v pracovných dňoch  od 8.00 do 14.00 hod. na Komenského 19 v Košiciach (vyvýšené prízemie vpravo). Prineste so  sebou vypísaný a potvrdený návrh na udelenie plakety (prípadne aj preukaz darcu krvi) a občiansky preukaz.

Bližšie informácie: 0903558934, 055/6220613

ĎAKUJEME ŽE ZACHRAŇUJETE ŽIVOTY!

Milí darcovia krvi, máte výročný odber a patrí vám ocenenie za bezplatné darcovstvo krvi? Vypísali ste už návrh na udelenie plakety? V okrese Košice-okolie každoročne slávnostne ocňujeme darcov krvi IBA RAZ, a to pri príležitosti Svetového dňa darcov krvi, 14. júna. Ak si chcte plaketu prevziať skôr, môžete tak urobiť v pracovných dňoch  od 8.00 do 14.00 hod. v Dome SČK na Komenského 19 v Košiciach.

Ďalšie články