Zbierka hračiek – poďakovanie

Milí priatelia,

úprimne ďakujeme všetkým, ktorí prispeli do našej vianočnej zbierky hračiek pre deti zo sociálne slabšieho prostredia. Zbierku sme uskutočnili prvýkrát a boli sme milo prekvapení vašou štedrosťou.

Darovali ste:  352 ks plyšákov, 826 rôznych hračiek, vrátane kočiarika a domčeka pre bábiky, 22 spoločenských hier, 62 kníh, 2 kolobežky, Časť hračiek sme už venovali 68 deťom na Mikuláša, v uplynulých dňoch sme ostatné hračky potriedili, zabalili a vyexpedovali do nášho okresu cez našich dobrovoľníkov na obciach, cez komunitné centrá a základné školy. Veríme, že potešia viac ako 850 detí počas tohoročných vianočných sviatkov.

Ďakujeme za túto vašu službičku lásky.  A ako povedal Albert Schweitzer: "Skutočne šťastní ľudia sú len tí, ktorí hľadali a našli spôsob, ako môžu slúžiť" !.

BUĎTE ŠŤASTNÍ !  PREŽITE KRÁSNE A RADOSTNÉ VIANOCE!

ĎAKUJEME!

 

Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí prispeli do našej vianočnej zbierky hračiek. V uplynulých dňoch sme ich vyexpedovali do viacerých obcí okresu Košice-okolie, aby sme potešili takme 900 detí z chudobných rodín. ĎAKUJEME!

Ďalšie články