Znovu pomáhame potravinami s Kauflandom

Znovu pomáhame potravinami s Kauflandom.

Vo štvrtok 18.10.2018 sa konala celoslovenská zbierka potravín v sieti obchodného reťazca Kaufland. My sme zbierali potraviny v Košiciach Nad Jazerom. Aj napriek tomu, že zbierka trvala iba jeden deň, podarilo sa nám vyzbierať 1050 kg trvanlivých potravín! Zatiaľ najviac zo všetkých 5. ročníkov tejto aktivity. Úžasné! Ďakujeme všetkým štedrým darcom, ďakujeme Kauflandu a v neposlednej miere srdečne ďakujeme všetkým našim dobrovoľníkom, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k zdarnému priebehu tohto projektu.

Následne sme potraviny roztriedili a uložili do krabíc. Zatiaľ ich máme 59, v pondelok pokračujeme s balením a začíname balíky už aj expedovať. Pomoc je určená ľuďom v ťažšej životnej situácii. Žiaľ, v našom okrese ich je naozaj dosť. Veríme, že sa darovaným potravinám potešia.

Aj touto aktivitou napĺňame naše poslanie – pomoc človeku v núdzi. Teší nás, že naša práca má zmysel.

Aj v tomto roku pomáhame potravinami s Kauflandom. Vo štvrtok, 18.10.2018 sme už po piaty krát zbierali potraviny v sieti predajní Kaufland na Slovensku. Náš územný spolok mal stanovište v Košiciach, v mestskej časti Nad Jazerom.

Ďalšie články