7 dôvodov, prečo absolvovať kurz u nás

Rozhodujete sa pre kurz prvej pomoci a neviete u koho kurz absolvovať? Ponúkame 7 dôvodov prečo ho môžete absolvovať práve u nás, na Slovenskom Červenom kríži v Žiline.

TRADÍCIA
Na „trhu“ a na Slovenskej pôde v prvej pomoci nie sme žiadny nováčikovia. História prvej pomoci je spätá s Červeným krížom a dodnes vyučujeme najširšie spektrum poslucháčov od materských škôl až po kluby seniorov. Od roku 1919 pôsobí Červený kríž na území Slovenska a vzdeláva prvú pomoc, opatrovateľstvo a šíri osvetu vo vzájomnej pomoci.

EURÓPSKA AKREDITÁCIA
Naše kurzy 8, 16, 33 a 101 hodinový má každý akreditáciu Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky a samostatne akreditovaný obsah vzdelávania. Navyše 16 a 33 hodinový kurz prvej pomoci získali aj Európsku akreditáciu EFAC.

EDUKAČNO-TRÉNINGOVÉ CENTRUM
Niekedy sa aj s jednou figurínou dajú robiť divy, avšak náš prípad to nie je. Interaktívne prezentácie, kvízy, SMART modely, systém Laerdal Resusci QCPR®, bohatý maskérsky materiál, ale aj okuliare na virtuálnu realitu nájdete v našom centre.

SKÚSENÍ LEKTORI
Nájsť skúseného, kvalitného a zážitkového lektora nie je jednoduché, no našťastie -my si lektorov vychovávame. Kvalitný lektor sa učí celý život, a preto sa venujeme dlhodobému vzdelávaniu našich lektorov, prinášame inovácie v metódach vzdelávania a aplikujeme zážitkovú pedagogiku do našich kurzov, aby boli kurzy pre Vás nezabudnuteľné!

TRÉNING A SIMULÁCIE
U nás sa kurz neskracuje na hodinku či dve, a tiež nie je možné, aby ste z kurzu odišli bez toho, aby ste si prakticky prešli prvú pomoc!
Na rozšírených kurzoch sa využíva naplno certifikovaná metóda Zážitkovej prvej pomoci ® , a počas celého kurzu sa striedajú workshopy, praktický tréning a simulácie. Neviete, ako budete reagovať, keď uvidíte krv? Presvedčte sa s nami, a získajte tak istotu v poskytovaní prvej pomoci.

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP
Správne motivovaný účastník = rast sebadôvery v poskytovaní prvej pomoci. Na kurze prvej pomoci je chyba prípustná, v reálnom živote chybu nehceme. Na chybách sa učíme, a naši lektori s chybami v tréningu a simuláciách pracovať vedia. Nemusíte sa báť, veď nikto učený z neba nespadol 

DOBRÁ KÁVA A PRÍJEMNÉ PROSTREDIE
Na všetkých našich kurzoch sa o Vás postará náš Café pult, ktorý je Vám k dispozicií počas celej doby kurzu. Ristretto, espresso, kapučíno, laté, zelený, anglický či ovocný čaj… a vychutnať svoj obľúbený nápoj si môžete na našej „vintage“ chodbe.

Stále nám neveríte, že kurz prvej pomoci môže vyzerať aj inak ako nudná prednáška? Vyberte si z ponuky naších kurzov, a registrujte si svoje miesto už dnes.