1. 2. 2020 Kurz prvej pomoci s EC pre hasičov a dobrovoľníkov SČK

Máte dušu záchranára? Chceli by ste v novom roku robiť niečo zmysluplné? Ste ochotný/á dobrovoľne pomáhať druhým ako hasič alebo dobrovoľný záchranár? Neváhajte a využite zimné mesiace na dobrú prípravu. Ponúkame vám špeciálny kurz prvej pomoci s európskym certifikátom, v ktorom vás naučíme čo robiť pri ohrození života, odbúrame váš stres a dodáme vám sebaistotu pri mimoriadnych situáciách. Poďte na to!

Kurz prvej pomoci v rozsahu 33 vyuč. hodín – s európskym certifikátom je určený všetkým záujemcom, zvlášť tým, ktorí chcú pracovať ako hasiči alebo dobrovoľníci v záchranárskych zložkách, vrátane Červeného kríža. 

Je  určený aj pedagógom, vychovávateľom, trénerom, animátorom a všetkým, ktorí sú pri svojej práci zodpovední za väčší počet detí a dospelých.

TERMÍN: Kurz bude prebiehať v mesiaci február 2020, a to štyri po sebe nasledujúce soboty, teda: 1., 8., 15. a 22. februára 2020 v čase od 8.30 hod.
MIESTO: Dom SČK na Komenského 19 v Košiciach.

CENA kurzu: 129 € (vrátane certifikátu) Platba je možná v hotovosti pred kurzom  alebo faktúrou.

PRIHLÁŠKY:
– pri hromadnej prihláške prosíme  zaslať mailom na kosice-okolie@redcross.sk objednávku, spolu s fakturačnými údajmi a počtom prihlásených.
– pri individuálnej môžete použiť priložený formulár "Prihláška"

TEŠÍME SA NA VÁS!