Pracovná ponuka – riaditeľ územného spolku SČK Martin

Slovenský Červený kríž hľadá záujemcu na voľné pracovné miesto na pozíciu „Riaditeľ územného spolku SČK Martin“

Miesto práce – Martin
Termín nástupu – dohodou
Ponúknutý plat – dohodou
Druh pracovného pomeru – plný úväzok

Náplň práce:
– Manažment územného spolku SČK a riadenie kolektívu
– Získavanie finančných zdrojov
– Práca s dobrovoľníkmi a členmi SČK
– Spolupráca s úradmi a inštitúciami v regióne
– Nadväzovanie a udržiavanie spolupráce s partnermi
– Tvorba a plnenie koncepcií činností
– Spracovávanie reportov, analýz a štatistík
– Prezentácia SČK pri akciách v regióne

Požiadavky zamestnávateľa:
Vzdelanie – vysokoškolské I. stupňa
Znalosť problematiky a činnosť SČK
Stotožnenie sa s princípmi SČK
Znalosť problematiky 3. sektora
Seriózne vystupovanie, rozhodnosť a empatia
Prax 5 rokov
Vodičské oprávnenie skupiny B
Počítačové znalosti na úrovni pokročilý

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite mám svoj štruktúrovaný životopis do 27. 01. 2015 výlučne mailom na adresu: sekretariat@redcross.sk , do predmetu uveďte: Riaditel SCK UzS Martin.
Zaslaním životopisu dáva odosielateľ súhlas so spracovaním osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní budú skartované v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z.

Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Slovenský Červený kríž hľadá záujemcu o pracovné miesto "Riaditeľ územné spolku SČK Martin"

Ďalšie články