Pracovná ponuka – riaditeľ územného spolku SČK Svidník

Slovenský Červený kríž hľadá záujemcu na voľné pracovné miesto na pozíciu „riaditeľ územného spolku SČK Svidník“.

Miesto práce – Svidník

Termín nástupu – dohodou

Ponúknutý plat – dohodou

Druh pracovného pomeru – plný úväzok

Náplň práce:

– Manažment územného spolku SČK a riadenie kolektívu

– Získavanie finančných zdrojov

– Práca s dobrovoľníkmi a členmi SČK

– Spolupráca s úradmi a inštitúciami v regióne

– Nadväzovanie a udržiavanie spolupráce s partnermi

– Tvorba a plnenie koncepcií činností

– Spracovávanie reportov, analýz a štatistík

– Prezentácia SČK pri akciách v regióne

Požiadavky zamestnávateľa:

Vzdelanie – vysokoškolské I. stupňa

Znalosť problematiky a činnosť SČK

Stotožnenie sa s princípmi SČK

Znalosť problematiky 3. sektora

Seriózne vystupovanie, rozhodnosť a empatia

Prax 5 rokov

Vodičské oprávnenie skupiny B

Počítačové znalosti na úrovni pokročilý

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite mám svoj štruktúrovaný životopis do 31. 08. 2013 výlučne mailom na adresu: sekretariat(a)redcross.sk , do predmetu uveďte: Riaditel UzS SCK Svidnik.

Zaslaním životopisu dáva odosielateľ súhlas so spracovaním osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní budú skartované v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z.

Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Ďalšie články